PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756887}

Wiem, kim jesteś

Sé quién eres
7,2 517
ocen
7,2 10 1 517
Wiem, kim jesteś
powrót do forum serialu Wiem, kim jesteś

Obejrzałem 13 odcinków więc wiem co mówię. Z drugiej strony takie nagromadzenie wszelkiego rodzaju patologii - społecznych, obyczajowych czy prawnych - zakrawa na horror. Hiszpańskie kino odjazdowe pełna gębą :) Pozdrawiam wielbicieli El Barco i El Internado

Mondokane

"nagromadzenie wszelkiego rodzaju patologii" - ale tak jest prawie w każdym obecnie serialu. Zresztą w tym jest to stematyzowane, wielokrotnie pojawia się kwestia: "coś cie za ludzie". Jedna postać nie dowierza, że druga jest do tego zdolna. Na tym zbudowany jest cały serial, tak do połowy ma się wrażenie, że są to typowe postacie, niedobiegające od normy, aż do rozwiązania pierwszej kluczowej kwestii w serialu. Można powiedzieć, że temat amnezji jest też tematem nieświadomości widza, co do postaci.

ocenił(a) serial na 7
Mondokane

Tytuł tego tematu mówi sam za siebie. Warto było obejrzeć do 2-godzinnego 16 odcinka :)

Puella

Puella prosze o pomoc. Usnęłam na finałowym odcinku!!!
Proszę napisz mi co stało się, po tym jak Eva oglądała bluzę Elisa. Pojechała na jego działkę, przewróciła stracha i zobaczyła, że bluza ma pod spodem kolor żółty i tu........... usnęłam. Czekam i dziękuję

ocenił(a) serial na 7
misia65

Dodaj mnie do znajomych, a wyślę Ci link z tym odcinkiem online, bo to ważny moment i za bardzo nie chcę nic zdradzać tym, którzy jeszcze nie oglądali.

Puella

Już to zrobiłam. Jakbym coś nie tak zrobiła, to pisz.

ocenił(a) serial na 7
misia65

Ok, wysłałam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones