Clara LagoI

Clara Lago Grau

7,6
2 743 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Clara Lago

boże jaka ona jest paskudna, nie dość, że ma zeza, to jeszcze paskudny gruby ton głosu, grać też za bardzo nie potrafi.

kasica440

widoczne masz inny kanon piękna .Dla mnie super gra i jest piękna :) he he

kasica440

Dla mnie jest piękna i jej gra również mi się podoba:)

użytkownik usunięty
kasica440

nie przesadzaj. ładna kobieta, o bardzo dziewczęcej, słodkiej urodzie. Na ogol hiszpanki mi się nie podobają, ona jedna stanowi jednak ten wyjątek.:)

na ogół hiszpanki uważam za atrakcyjne, choć nie w moim typie - ona stanowi wyjątek ;p

kasica440

jak dla mnie też urodą nie grzeszy :) gra aktorska również powalająca nie jest

Madziunia_filmweb

na pewno na castingu mieli ładniejsze, tylko szukali laski o chłopięcym wyglądzie

kasica440

dla mnie też jest taka dziwna z wyglądu, ale za to fajnie gra.

kasica440

nie zgadzam się, jest urodziwa. to że w filmach rob ią ją na taka a nie inną to uż kwestia sceenariusza. obejrzyj ją sobie na czerwonym dywanie

fryzelowa

Oglądałam ją w ,,Tylko Ciebie chce" według mnie jest zjawiskowa : D Chciałabym mieć takie oczy ! ^ ^

kasica440

Paskudna to na pewno nie jest. Aczkolwiek mnie też się średnio podoba. Jak dla mnie jest troche "męska"

kasica440

Oczy magiczne! Tylko pozazdrościć, śliczna jest! :) Dobrze też grała w filmie Gra w wisielca-
El Juego del ahorcado. :)

Betka89_2

Wgl w porównaniu do głównego bohatera to noc a dzień. Ale wolę już ją pod kątem urody od tej Babi z pierwszej części.

kasica440

Jest przepiękna. Można powiedzieć, że się nie podoba, ale żeby zaraz mówić, że "paskudna"? Kobieto, chyba zazdrość Ci tyłek zżera, pokaż siebie, jak takim mięchem rzucasz.

kasica440

To taki Pau Gasol w spódnicy, który do urodziwych nie należy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones