PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666647}

Witching & Bitching

Las Brujas de Zugarramurdi
5,9 1 799
ocen
5,9 10 1 1799
6,5 4
oceny krytyków
Witching & Bitching
powrót do forum filmu Witching & Bitching

Po raz pierwszy od dłuższego czasu jakiś film tak mnie rozbawił. W przeciwieństwie do nudnych produkcji amerykańskich, szczególnie tych z Leslie Nielsenem, tu od pierwszych chwil śmiałam się do łez. Scena napadu na początku była wręcz genialna, a do tego teksty w stylu "nie baw się jedzeniem" (kto widział wie, o co chodzi) i podobne, do tego doprawione baskijskimi klimatami - poezja

ocenił(a) film na 7
jomar

Mnie te baskijskie smaczki też urzekły, jak miło, że ktoś w Polsce dostrzega :)

ocenił(a) film na 10
Bonneville

Tak z ciekawości, jakie to baskijskie smaczki, bo jako że jestem z Polski to absolutnie ich nie dostrzegam

ocenił(a) film na 6
jomar

Przecież to jankesi są najlepsi w tym gatunku np:
Martwe zło 2 1987, Armia ciemności 1993, Powrót żywych trupów 1985, Martwica mózgu 1992 itp

returner

"Martwica mózgu" jest nowozelandzką produkcją.

ocenił(a) film na 6
jomar

A z najlepszych filmów tego reżysera polecam zwłaszcza te:
Operacja Mutant 1993
Dzień bestii 1995
Perdita Durango 1997
Kamienica m Madrycie 2000
Zbrodnia ferpekcyjna 2004

jomar

Właśnie te z Leslie Nielsenem są najlepsze, ale widzę, że ktoś tu ma problem z ironią i z pojęciem parodia.

wysyp

Wiem, że to ironia, ale do mnie nie trafia, jest zbyt mało finezyjna. Ale może chodzi o to, że nie przepadam za parodiami.

jomar

To się nazywa po prostu inne poczucie humoru, dla mnie na przykład nie ma lepszej komedii od nagiej broni i skeczów Monty pythona

ocenił(a) film na 10
jomar

No i oczywiście "co robi z tą miotłą?" - "nie sprząta...". Również obśmiałem się przy filmie jak norka, jest absolutnie rewelacyjny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones