PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186906}
7,5 80 072
oceny
7,5 10 1 80072
7,1 24
oceny krytyków
Volver
powrót do forum filmu Volver

... a rola Penelopy - genialna, uwielbiam ją!
Komu się nie podobał film - cóż, nie do wszystkich ten reżyser przemawia, jest specyficzny. Co nie znaczy, że należy zaraz pluć na jego filmy.
Do mnie nie przemawia z kolei Tarantino ani Allen mimo świetnych recenzji, więc po prostu ich nie oglądam i tyle.

ocenił(a) film na 8
Kattsy

Ja mam takie szczęście, iż posiadam dosyć rozbudowany gust i lubię naprawdę wiele odbiegających od siebie stylowo filmów. Wszystko zależy od humoru i tego co mi się w głowie ułoży na dane dni. Dzięki temu nigdy nie dojdę do momentu gdy obejrzę wszystkie interesujące mnie filmy. Możesz zacząć mi zazdrościć. ; p

Kattsy

Dokładnie myślę, jak Ty. Almodovar to super twórca! Lubię wszystkie filmy z tą różnicą, że jedne bardziej inne mniej. Myślę,że Jego można albo kochac , albo nie trawić.
Volver jest w najlepszym porządku.
I zmuszałam się wiele razy do oglądania niestrawnego Allena, żeby chociaż zrozumieć co w nim ludzie widzą - nie daję rady - dla mnie nudny, wkurzający i beznadziejny.

Kattsy

Ja nie trawie Almodovara i w szczególnosci Von Triera. Za to uwiebiam Woody Allena Quentina, Lyncha, Cronberga, Wendersa. Po prostu kwestia gustu. Obejrzałem film dla Penelopy jak zwykle olśniewajaca.

ocenił(a) film na 9
Kattsy

Wszystko o mojej matce prawie tak samo świetne. Co ciekawe filmy o kobietach chyba wychodzą mu lepiej. Natomiast Allena też warto oglądać. Np. Co nas kręci, co nas podnieca albo Przejrzeć Harry'ego. Temu lepiej wychodzą z kolei filmy o mężczyznach.

użytkownik usunięty
miwa14

To prawda, filmy o kobietach wychodzą mu bezbłędnie, może przez to, że jest gejem?

swietnie portretuje kobiety-racja! :D

ocenił(a) film na 4
szabra

Jak to homoseksualista z kobiecym wektorem.

ocenił(a) film na 10
Kattsy

Polecam „BELLE EPOQUE” z Penelope Cruz
https://www.filmweb.pl/film/Belle+%C3%A9poque-1992-113704
Oscar dla najlepszego filmu zagranicznego nieprzypadkowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones