PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186906}
7,5 80 072
oceny
7,5 10 1 80072
7,1 24
oceny krytyków
Volver
powrót do forum filmu Volver

Daje 7

ocenił(a) film na 7

W Penelope moglbym sie wpatrywac bez konca. Niesamowita aktorka i jej gra.

ocenił(a) film na 5
Maciekq

Racja, można na nią patrzeć bez końca. Nie chodzi tylko o urodę, w końcu jest wiele pięknych aktorek, ale jej temperament, sposób poruszania się, mówienia, ten ogień w jej oczach, to wszystko sprawia, że jest wyjątkowa. I wiecie co zauważyłem w tym filmie? Zwróciłem uwagę na to, jak ona pięknie płacze... Mało ludzi o tym myśli, ale większość aktorek gdy płacze wygląda głupio albo brzydko, a Penelope pozostaje piękna :) .
Ale jeśli chodzi o sam film, to wg mnie jest nieco kretyński, o czym piszę w oddzielnym temacie. I Penelope wydaje się być tutaj perłą wśród gruzu.

raVadrian

W pełni zgadzam się z opinią dotyczącą Penelope, jest piękna kobietą i bardzo dobrą aktorką. Jednak nie zgodzę się z tym, że film jest "nieco kretyński" no cóż specyfika hiszpańskiego filmu, ale wiadomo nie każdemu musi się podobać :)

ocenił(a) film na 8
Maciekq

ja się tak w Nią wpatrywałem,że nie jestem w stanie ocenić czy jest dobrą aktorką czy nie.

ocenił(a) film na 6
Maciekq

To fakt, jest piękna. Chociaż z twarzy jest dosc przecietna,tzn ladna ale nic szczegolnego, to jednak jej obfite piersi jak i boska fryzura(przynajmniej w tym filmie) sprawiają że aż kipi od niej seksapilem i będąc w jej obecnosci aż chciałoby się podejsc do niej i spelnic to co instynkt samca nam podpowiada :) Byc może również wspomniany przez was temperament ma tu też wplyw na całokształt.

ocenił(a) film na 10
Maciekq

Polecam „BELLE EPOQUE” z Penelope Cruz
https://www.filmweb.pl/film/Belle+%C3%A9poque-1992-113704
Oscar dla najlepszego filmu zagranicznego nieprzypadkowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones