PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627333}
7,3 31 675
ocen
7,3 10 1 31675
La cara oculta
powrót do forum filmu La cara oculta

nieporozumienie

ocenił(a) film na 2

nie rozumiem zachwytu. film przewidywalny, idiotyczna fabula z mnostwem dziur, gra aktorska na poziomie szkolnej akademii. na dodatek rezyser nie za bardzo mial pomysl na film poza glownym watkiem, wiec przez wiekszosc czasu ogladamy cycki (to za duzo powiedziane) i machanie batuta. bohaterowie plascy, bez wyrazu, kazda postac ma tylko jedna glowna ceche (Adrian- ruchacz, Fabiana- zakochana w adrianie, Belen- biedna, siedzi w szafie). zaden watek nie byl rozwiniety. skad wziela sie milosc policjanta do Fabiany? skad przyjacielskie zwierzenia niemki i Belen? czemu policja w ogole szuka dziewczyny, skoro jest pelnoletnia i zostawila film, w ktorym wyjasnila ze odchodzi? romans ze skrzypaczka to praktycznie jedna scena, ktora nam nic nie mowi (w aucie Belen mowi do Adriana, ze widziala go z nia wczesniej, na pytanie ‚kiedy’ odpowiada ‚niewazne’). rezyser nie potrafil wyciagnac z aktorow zadnych emocji, jedyne co widzimy to pelne niamietnosci sceny seksu i walenie w rury. sama historia jest glupia i prowadzi do tego, ze dwie idiotki siedza na zmiane w szafie.

ocenił(a) film na 2
diskochmurki

ocene jednak zmieniam z 1 na 3, bo film krzywdy mi nie wyrzadzil, ale wciaz jest potwornie slaby

ocenił(a) film na 5
diskochmurki

Dodałabym do tego jeszcze infantylne dialogi, jak też całkowicie nielogiczne wydaje mi się to, że skoro to były dźwiękoszczelne ściany i lustra, to czemu ta co w środku siedziała słyszała tą na zewnątrz, a tamta na zewnątrz tej w środku już nie? Nie rozumiem, skąd taka wysoka ocena tego filmu.

SomebodyElse83

Był wewnatrz głośnik, czyli były ukryte mikrofony w pokoju... było to jak ta niemka jej pokazala ten "bunkier"

ocenił(a) film na 5
jolka88w

Aha.... Dzięki, w takim razie umknęło mi to :)

ocenił(a) film na 7
SomebodyElse83

To, ze ona słyszała ich przez lustro, tez zwróciło moja uwagę. Ciekawiej by było właśnie, gdyby ich nie słyszała tylko widziała sam obraz - było by większe poczucie osamotnienia.

No i rury. Stukani w rurę nie słychać (a w rzeczywistości byłoby słyszalne jak dzwon, w całym domu), ale już jej wrzask do umywalki słychać w drugiej umywalce.

Niestety te nielogiczności troche psuja film, ale ostatecznie przymknałem na to oko. Dla dobrej zabawy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones