filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Critics’ Choice Television
2022
http://www.criticschoice.com/critics-choice-awards/
Nagroda Amerykańskich Dziennikarzy Telewizyjnych
Data ogłoszenia nominacji:
13 grudnia
Data wręczenia nagród:
9 stycznia
Critics’ Choice Television
Najlepszy serial dramatyczny
wygrane
Sukcesja
(2018)
Członkowie rodziny Roy walczą między sobą o władzę i wpływy.
nominacje
Evil
(2019)
For All Mankind
(2019)
Pose
(2018)
Sprawa idealna
(2017)
Squid Game
(2021)
Tacy jesteśmy
(2016)
Yellowjackets
(2021)
Najlepsza aktorka w serialu dramatycznym
wygrane
[Melanie Lynskey]
Melanie Lynskey
jako Shauna w serialu
Yellowjackets
(2021)
nominacje
Chiara Aurelia
Cruel Summer
(2021)
Katja Herbers
Evil
(2019)
Michaela Jaé (MJ) Rodriguez
Pose
(2018)
Christine Baranski
Sprawa idealna
(2017)
Uzo Aduba
Terapia
(2021)
Najlepszy aktor w serialu dramatycznym
wygrane
[Jung-jae Lee]
Jung-jae Lee
jako Gi-hun Seong w serialu
Squid Game
(2021)
nominacje
Mike Colter
Evil
(2019)
Billy Porter
Pose
(2018)
Brian Cox
Sukcesja
(2018)
Jeremy Strong
Sukcesja
(2018)
Sterling K. Brown
Tacy jesteśmy
(2016)
Najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu dramatycznym
wygrane
[Sarah Snook]
Sarah Snook
jako Siobhan "Shiv" Roy w serialu
Sukcesja
(2018)
nominacje
Andrea Martin
Evil
(2019)
Christine Lahti
Evil
(2019)
Audra McDonald
Sprawa idealna
(2017)
J. Smith-Cameron
Sukcesja
(2018)
Susan Kelechi Watson
Tacy jesteśmy
(2016)
Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu dramatycznym
wygrane
[Kieran Culkin]
Kieran Culkin
jako Roman Roy w serialu
Sukcesja
(2018)
nominacje
Mandy Patinkin
Sprawa idealna
(2017)
Nicholas Braun
Sukcesja
(2018)
Matthew Macfadyen
Sukcesja
(2018)
Justin Hartley
Tacy jesteśmy
(2016)
Billy Crudup
The Morning Show
(2019)
Najlepszy serial komediowy
wygrane
Ted Lasso
(2020)
Trener amerykańskiego futbolu Ted Lasso przenosi się do Anglii, by objąć pieczę nad drużyną piłki nożnej. Czy brak doświadczenia i nieprzychylne środowisko przeszkodzą mu w pokazaniu graczom legendarnego Stylu Teda Lasso?
nominacje
Co robimy w ukryciu
(2019)
Hacks
(2021)
Niepewne
(2016)
Rdzenni i wściekli
(2021)
The Other Two
(2019)
Wielka
(2020)
Zbrodnie po sąsiedzku
(2021)
Najlepsza aktorka w serialu komediowym
wygrane
[Jean Smart]
Jean Smart
jako Deborah Vance w serialu
Hacks
(2021)
nominacje
Renée Elise Goldsberry
Girls5Eva
(2021)
Issa Rae
Niepewne
(2016)
Sandra Oh
Pani dziekan
(2021)
Elle Fanning
Wielka
(2020)
Selena Gomez
Zbrodnie po sąsiedzku
(2021)
Najlepszy aktor w serialu komediowym
wygrane
[Jason Sudeikis]
Jason Sudeikis
jako Ted Lasso w serialu
Ted Lasso
(2020)
nominacje
Kayvan Novak
Co robimy w ukryciu
(2019)
Iain Armitage
Młody Sheldon
(2017)
Nicholas Hoult
Wielka
(2020)
Steve Martin
Zbrodnie po sąsiedzku
(2021)
Martin Short
Zbrodnie po sąsiedzku
(2021)
Najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu komediowym
wygrane
[Hannah Waddingham]
Hannah Waddingham
jako Rebecca Welton w serialu
Ted Lasso
(2020)
nominacje
Cecily Strong
Saturday Night Live
(1975)
Hannah Einbinder
Hacks
(2021)
Josie Totah
Saved by the Bell
(2020)
Kristin Chenoweth
Schmigadoon!
(2021)
Molly Shannon
The Other Two
(2019)
Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu komediowym
wygrane
[Brett Goldstein]
Brett Goldstein
jako Roy Kent w serialu
Ted Lasso
(2020)
nominacje
Bowen Yang
Saturday Night Live
(1975)
Harvey Guillén
Co robimy w ukryciu
(2019)
Brandon Scott Jones
Duchy
(2021)
Ncuti Gatwa
Sex Education
(2019)
Ray Romano
Stworzona do miłości
(2021)
Najlepszy serial limitowany
wygrane
Mare z Easttown
(2021)
Detektyw z małego miasteczka w Pensylwanii prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa równocześnie starając się, aby jej życie się nie rozpadło.
nominacje
Bo to grzech
(2021)
Dr Death
(2021)
Kolej podziemna
(2021)
Lekomania
(2021)
Nocna msza
(2021)
Sprzątaczka
(2021)
WandaVision
(2021)
Najlepszy film telewizyjny
wygrane
Oslo
(2021)
Historia tajnych negocjacji między Izraelczykami i Palestyńczykami, które doprowadziły do Porozumień z Oslo w 1993 roku.
nominacje
Breast Cancer Bucket List
(2021)
Mahalia
(2021)
Mapa maleńkich wspaniałości
(2021)
Przybywacie z daleka
(2021)
Zoey's Extraordinary Christmas
(2021)
Najlepsza aktorka w filmie telewizyjnym lub serialu limitowanym
wygrane
[Kate Winslet]
Kate Winslet
jako Detektyw Mare Sheehan w serialu
Mare z Easttown
(2021)
nominacje
Cynthia Erivo
Genius: Aretha
(2021)
Thuso Mbedu
Kolej podziemna
(2021)
Danielle Brooks
Mahalia
(2021)
Margaret Qualley
Sprzątaczka
(2021)
Elizabeth Olsen
WandaVision
(2021)
Najlepszy aktor w filmie telewizyjnym lub serialu limitowanym
wygrane
[Michael Keaton]
Michael Keaton
jako Dr Samuel Finnix w serialu
Lekomania
(2021)
nominacje
Olly Alexander
Bo to grzech
(2021)
Joshua Jackson
Dr Death
(2021)
William Jackson Harper
Love Life
(2020)
Hamish Linklater
Nocna msza
(2021)
Paul Bettany
WandaVision
(2021)
Najlepsza aktorka drugoplanowa w filmie telewizyjnym lub serialu limitowanym
wygrane
[Jennifer Coolidge]
Jennifer Coolidge
jako Tanya McQuoid w serialu
Biały Lotos
(2021)
nominacje
Melissa McCarthy
Dziewięcioro nieznajomych
(2021)
Kaitlyn Dever
Lekomania
(2021)
Julianne Nicholson
Mare z Easttown
(2021)
Jean Smart
Mare z Easttown
(2021)
Kathryn Hahn
WandaVision
(2021)
Najlepszy aktor drugoplanowy w filmie telewizyjnym lub serialu limitowanym
wygrane
[Murray Bartlett]
Murray Bartlett
jako Armond w serialu
Biały Lotos
(2021)
nominacje
Christian Slater
Dr Death
(2021)
Courtney B. Vance
Genius: Aretha
(2021)
William Jackson Harper
Kolej podziemna
(2021)
Evan Peters
Mare z Easttown
(2021)
Zach Gilford
Nocna msza
(2021)
Najlepszy serial animowany
wygrane
A gdyby...?
(2021)
"A gdyby...?" powraca do klasycznych historii z MCU, by przedstawić ich alternatywne wersje.
nominacje
Big Mouth
(2017)
Blue
(2018)
Bob's Burgers
(2011)
Daleka Północ
(2021)
Q-Force
(2021)
Najlepszy serial zagraniczny
wygrane
Squid Game
(2021)
Setki spłukanych graczy przyjmują dziwne zaproszenie do udziału w grach dla dzieci. Nagroda jest kusząca, ale stawka — przerażająco wysoka.
nominacje
Acapulco
(2021)
Dom z papieru
(2017)
Gdzie jest mój agent?
(2015)
Lupin
(2021)
Narcos: Meksyk
(2018)
Wyróżnieni w roku 2022
Ted Lasso
(
4/4
)
Sukcesja
(
3/8
)
Mare z Easttown
(
2/5
)
Squid Game
(
2/3
)
Biały Lotos
(
2/2
)
Lekomania
(
1/3
)
Hacks
(
1/3
)
Yellowjackets
(
1/2
)
A gdyby...?
(
1/1
)
Oslo
(
1/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.